کارکلیک

معرفی بهترین سایت های کلیکی ومعتبر ایرانی وخارجی بیت کوین

کارکلیک

معرفی بهترین سایت های کلیکی ومعتبر ایرانی وخارجی بیت کوین

در تجارت ما همه برنده هستند، شما با استفاده از یک متود ساده و کارآزموده شده می توانید درآمد داشته باشید و یا محصولات خود را به نمایش بگذارید.

مهمتر از همه اینکه ما با ادغام چندین روش در دنیای بزرگ تبلیغات اینترنتی ، این موسسه را بنا کرده ایم و با استفاده از مجهزترین وسایل و امکانات آمده ایم تا جایگاه خود را در این تجارت بدست آوریم. پس با خیال راحت به ما به پیوندید، ما آمده ایم تا با شما رشد کنیم.

مافقط معتبرترین سایت های کلیکی را به شما معرفی کرده ایم سایت های زیادی هستن که سود بالاتری می دهند که اکثرا توی چندماه اسکم شده وکلاهبرداری کرده اند.این سایت های ذکر شده هم تا الان سابقه خوبی را دارا می باشند خود ما هم با این سایت ها کار میکنیم وهیچ گونه تعهدی درقبال این سایت ها نداریم.

آخرین نظرات

در دنیای ما آنقدر سرعت دگرگونی ها شتاب زیادی به خود گرفته که شاید احمقانه ترین کارچسبیدن به یک کار ثابت و دور گرفتن خودمان از این دگرگونی ها باشد. هر روز افراد جدیدی ظهور می کنند که توانسته اند در مدت زمان اندکی به موفقیت های بسیار زیاد مالی دست یابندو موفقیت همه آن ها تنها یک راز دارد. قبول تغییرات و استفاده ی مثبت از آن ها…

جهت ثبت نام روی لینیک زیر کیلیک فرمایید وثبت نام کنید!!!!!!!!!!!.

http://old.lifeclick.ir/includes/img/468x60.gif

سایت کلیکی چیست؟

سایت کلیکی در حقیقت سایتی است که در قبال دریافت مبلغی مشخص از تبلیغ دهندگان، ضمانت می کند تعدادی بازدید (کاربر) را به سمت سایت تبلیغ دهنده هدایت نماید. بنابراین در این سایت ها، شما به عنوان کاربر عضو می شوید و در حقیقت مسئولیت انجام بازدید را برعهده می گیرید و به ازای هر کلیکی که بر روی تبلیغات موجود انجام می دهید، مبلغی معین دریافت می نمایید.

در ادامه با یکی از سایت های کلیکی معتبر ایرانی به نام لایف کلیک آشنا خواهیم شد.

http://www.melyoonerbash.com/wp-content/uploads/2017/06/lifeclick.jpg

لایف کلیک یک مرکز تبلیغاتی است که علاقه مند است شما را به صورت رایگان برای کسب درآمد به عضویت درآورد.

لایف کلیک مکانی است که با کلیک کردن و دیدین تبلیغات، کسب درآمد خواهید کرد و همچنین جایی است که موسسات و نفرات، ایده ها، محصولات و خدمات خود را به نمایش می گذارند.

این سایت از سال ۹۵ فعالیت خود را آغاز کرده است و تا کنون سابقه خوبی از خود برجای گذاشته است.

برخلاف اکثر سایت های کلیکی ایرانی، این سایت پتانسیل کسب درآمد خوب را دارد و در صورتی که فعالیتش مستمر باشد، امکان کسب درآمد میلیونی از آن قابل تصور است.

لایف کلیک خود را اینگونه معرفی می کند:

در تجارت ما همه برنده هستند، شما با استفاده از یک متود ساده و کارآزموده شده می توانید درآمد داشته باشید و یا محصولات خود را به نمایش بگذارید.

مهمتر از همه اینکه ما با ادغام چندین روش در دنیای بزرگ تبلیغات اینترنتی ، این موسسه را بنا کرده ایم و با استفاده از مجهزترین وسایل و امکانات آمده ایم تا جایگاه خود را در این تجارت بدست آوریم. پس با خیال راحت به ما به پیوندید، ما آمده ایم تا با شما رشد کنیم.

امکانات و ویژگی های منحصر به فرد لایف کلیک

  • حداقل مبلغ برداشت در لایف کلیک فقط ۱۰۰۰ تومان است.
  • گروه لایف کلیک قرعه کشی هفتگی برای کاربران دارد.
  • می توانید با فعالیت در سایت، امتیاز جمع کنید و برنده محصولات گران قیمت شوید.
  • جهت رفاه سرمایه گذاران، فروشگاهی توسط لایف کلیک راه اندازی شده است که به راحتی می توانند کالای اقساطی، بدون چک دریافت کنند.
  • امکان جذب زیرمجموعه مستقیم تا سقف ۲۰۰۰ نفر وهمچنین اجاره کردن زیر مجموعه کرایه ای در سایت فراهم است.

سوالات مهم و نکات کلیدی درباره کسب درآمد از لایف کلیک

جهت ثبت نام روی لینیک زیر کیلیک فرمایید وثبت نام کنید!!!!!!!!!!!.


http://old.lifeclick.ir/includes/img/468x60.gif

لایف کلیک چگونه کار می کند؟

تبلیغ کنندگان برای تبلیغ وب سایت یا محصول خود مبلغی را به لایف کلیک می پردازند و شما با دیدن این تبلیغات درآمد خواهید داشت.

لایف کلیک برای اینکه درآمد بیشتری داشته باشید یک لینک مخصوص به هر عضو اختصاص داده است و شما با تبلیغ این لینک در هر وب سایت و یا توسط ایمیل می توانید زیرمجموعه جذب نمایید و یا می توانید با پرداخت هزینه، برای خود زیر مجموعه اجاره کنید و از کلیک های زیر مجموعه خود نیز درآمد کسب کنید.

انواع حساب های کاربری و مقایسه آن ها با یکدیگر

در حال حاضر در سایت لایف کلیک ، دو نوع کاربری استاندارد و لایف، فعال است. که در زیر به مقایسه این دو کاربری خواهیم پرداخت.

  • کاربری استاندارد: به صورت رایگان با ثبت نام در لایف کلیک این نوع کاربری در اختیار شما قرار می گیرد.
  • کاربری لایف: جهت ارتقا به کاربری لایف و استفاده از امتیازات آن، در ازای سه ماه عضویت، باید مبلغ ۱۲۰۰۰۰ تومان پرداخت کنید.

تذکر: در گذشته در لایف کلیک ، کاربری های دیگری مانند برنزی، نقره ای و طلایی وجود داشت، اما مدتی است که در سایت فقط کاربری استاندارد و لایف، فعال و قابل انتخاب است.

جدول زیر دارای اطلاعات بسیار مفیدی می باشد. این جدول را با دقت بررسی نمایید.

http://www.melyoonerbash.com/wp-content/uploads/2017/06/lifeclick-karbariye-life.jpg


جهت ثبت نام روی لینیک زیر کیلیک فرمایید وثبت نام کنید!!!!!!!!!!!.
http://old.lifeclick.ir/includes/img/468x60.gif

انواع زیرمجموعه

زیر مجموعه مستقیم: نفراتی هستند که برای عضویت در لایف کلیک از لینک یا اسم شما به عنوان معرف استفاده می کنند.

زیرمجموعه اجاره ای: ربات هایی هستند که شما با پرداخت هزینه به مدت معین اجاره خواهید کرد تا برای شما تبلیغات ببینند و شما بابت هر تبلیغ دیده شده از طرف آن ها درآمد کسب خواهید کرد.

تذکر: جهت درآمد روزانه از زیر مجموعه ها، دیدن حداقل ۴ تبلیغ استاندارد در هر روز الزامی است.

پرداخت خودکار چیست؟

پرداخت خودکار ساده ترین روش برای تمدید زیرمجموعه ها می باشد.

هنگامی که پرداخت خودکار فعال باشد، به صورت اتوماتیک هزینه تمدید زیرمجموعه اجاره ای از حساب شما کسر می گردد.

وقتی زیرمجموعه را به صورت روزانه با پرداخت خودکار اجاره می کنید با اولین کلیک، زیرمجموعه به طور خودکار یک روز بیشتر تمدید می شود و به اندازه یک روز از حساب شما هزینه آن کسر می گردد. اگر هیچ زیرمجموعه ای در یک روز خاص کلیکی نداشته باشد، مبلغی از حساب شما کسر نخواهد شد.

در این روش مجبور نخواهید بود هر ۳۰ روز را یکجا برای خرید زیرمجموعه ها پرداخت نمایید و ۴% به سود شما نیز اضافه می گردد. اما تا زمانی که این امکان فعال است، در حقیقت تنها سود، در حساب شما باقی می ماند و اصل موجودی برای پرداخت هزینه ها مورد استفاده قرار می گیرد.

جهت ثبت نام روی لینیک زیر کیلیک فرمایید وثبت نام کنید!!!!!!!!!!!.


http://old.lifeclick.ir/?r=353768520


http://old.lifeclick.ir/includes/img/468x60.gif

تعویض زیر مجموعه چیست؟

شما می توانید با استفاده از این امکان، نفرات اجاره ای خود را که به اندازه کافی فعال نیستند و یا برای شما پولساز نیستند، با یک هزینه بسیار اندک با یک عضو دیگر عوض کنید.

مدت زمان باقی مانده اجاره برابر با نفر قبلی خواهد بود با این تفاوت که شما یک عضو کاملا متفاوت را اجاره کرده اید.

تعرفه تعویض زیر مجموعه در حال حاضر ۸۰ تومان است.

انواع موجودی حساب در لایف کلیک

موجودی حساب جاری: موجودی این حساب از طریق کلیک های شما و زیرمجموعه های شما افزایش می یابد و می توانید موجودی این حساب را از سایت برای واریز به حساب بانکی خود درخواست نمایید.

موجودی حساب سپرده: موجودی این حساب از طریق انتقال از حساب جاری و یا انتقال مستقیم از حساب بانکی عضو شبکه شتاب افزایش می یابد.

حساب سپرده برای نقل و انتقالات مالی و خریدهای شما در لایف کلیک مورد استفاده قرار می گیرد. مانند: خرید زیرمجموعه، تبلیغات، عضویت ویژه و … ؛ توجه داشته باشید که موجودی این حساب قابل واریز به حساب بانکی شما نمی باشد.

نحوه پرداخت درآمد توسط لایف کلیک

زمانی که موجودی حساب شما به حداقل میزان تعیین شده (۱۰۰۰ تومان) رسیده باشد می توانید درخواست برداشت موجودی خود را بدهید.

در حال حاضر پرداخت از طریق تمام بانک های عضو شتاب انجام خواهد شد. تمام واریزها از طرف وب سایت ظرف ۷۲ ساعت کاری بعد از درخواست شما انجام خواهد شد و بعد از آن با توجه به نوع حساب شما و بانک مربوطه می تواند به صورت لحظه ای یا تا ۴۸ ساعت دیگر طول بکشد.

همچنین درخواست برداشت از حساب، نسبت به نوع عضویت شما متغییر است. به عنوان مثال، عضویت استاندارد و برنزی هر ۷ روز یک بار می تواند در خواست برداشت نماید ولی اعضای نقره ای هر ۶ روز، اعضای طلایی هر ۴ روزیک بار اجازه برداشت از حساب را دارند.

کارمزد برداشت از حساب

کارمزد برداشت از حساب ۱۰ درصد است که بعد از کسر، مبلغ باقی مانده به حساب شما وازیر می گردد. برای مثال اگر درخواست برداشت ۱۰۰۰ تومان کنید بعد از کسر ۱۰ درصد، مبلغ ۹۰۰ تومان به حساب شما واریز می گردد.

تبلیغات را چگونه مشاهده کنم؟

برای مشاهده آگهی ها و دریافت مبلغ پورسانت کافی است به صفحه مشاهده آگهی ها مراجعه نمایید. بعد از کلیک بر روی هر آگهی علامت تیک کوچکی بر روی آگهی نمایش داده می شود که بعد از کلیک بر روی این علامت، به صفحه مشاهده آگهی ارجاع داده می شوید و پس از سپری شدن زمان مشخص، پیغام اضافه شدن پورسانت خود را مشاهده می کنید. سپس می توانید صفحه آگهی را بسته و آگهی بعدی را مشاهده نمایید.

آگهی های مدیر چیست؟

آگهی هایی وجود دارد که به وسیله مدیر به نمایش گذاشته می شود. برای باز شدن سایر آگهی ها نیاز دارید که روی این آگهی ها کلیک کنید. شما برای مشاهده آگهی های مدیر، مبلغی دریافت نمی کنید.

روش خرید تبلیغات و یا کلیک در لایف کلیک

در لایف کلیک می توانید به دو صورت تبلیغات نمایید و آگهی خود را ثبت کنید:

۱- تبلیغات بنری

۲- تبلیغات کلیکی وب سایت

در هر دو روش، ابتدا نیاز به خرید کلیک و یا مدت نمایش آگهی دارید. بعد از خرید یک پلن نمایش یا کلیک می توانید تبلیغات خود را اضافه نمایید. دقت کنید که در روش تبلیغات کلیکی بعد از ثبت آگهی، آگهی شما نیاز به تایید مدیر سایت دارد اما در روش بنری به محض ثبت بنر می توانید آن را مدیریت نمایید.

بعد از ثبت و تایید آگهی، آگهی های خود را می توانید از قسمت مربوطه مدیریت نمایید و بسته نمایش یا کلیک خریداری شده خود را به آگهی ها و بنر هایتان اختصاص دهید و یا آگهی های خود را متوقف یا حذف نمایید.

تمام اعضای یک خانه می توانند در لایف کلیک عضو شوند؟

خیر، فقط یک کاربر در یک خانواده اجازه ثبت نام دارد. مگر اینکه شما دارای ۲ خط اینترنت کاملا متفاوت و ۲ کامپیوتر مجزا باشید.

به زبان ساده تر، به ازای هر خط اینترنت و کامپیوتر مستقل، فقط یک نفر مجاز به ثبت نام می باشد.

تذکرات مهم

  • هنگامی که فردی زیر مجموعه‌ی شما می شود، به ازای کلیک هایش هیچ مبلغی از درآمد او کسر نخواهد شد بلکه سهم شما از سود صاحب سایت، پرداخت خواهد شد که برای سایتش تبلیغ نموده اید و کاربر جدید جذب کرده اید. بنابراین فراموش نکنید که اگر شما زیر مجموعه‌ی هیچ شخصی نباشید، هیچ نفعی برای شما ندارد و تنها صاحب سایت کلیکی از این عمل شما نفع کوتاه مدت خواهد برد و در انتها به دلیل کاهش کاربران سایت برای او نیز ضرر به همراه خواهد داشت و موجب متوقف شدن فعالیت سایت خواهد شد. که این امر به معنی از بین رفتن تمام زحمات شما برای بدست آوردن زیرمجموعه است.
  • در تمام سایت های کلیکی، شما تنها مجاز به داشتن یک حساب کاربری هستید. هر گونه تلاش برای ایجاد بیش از یک حساب به ختم همه آن ها منجر می گردد.
  • هرگز مجاز به استفاده از نرم افزارهایی که مشاهده تبلیغات را خودکارسازی یا دستکاری نمایند نیستید.

جهت ثبت نام روی لینیک زیر کیلیک فرمایید وثبت نام کنید!!!!!!!!!!!.http://old.lifeclick.ir/?r=353768520


http://old.lifeclick.ir/includes/img/468x60.gif

استراتژی موفقیت در سایت لایف کلیک

همراهان گرامی برای کسب درآمد مناسب در سایت لایف کلیک نیاز به هیچگونه سرمایه گذاری ندارید و می توانید با کمی صبر و رعایت اصولی که در این بخش آموزش خواهید دید، به درآمد ثابت و مطلوبی برسید.

همچنین قابل ذکر است که اگر دنبال درآمد میلیونی در ماه اول هستید  از کار در این سایت خودداری کنید . این سایت جهت درآمد مناسب حداقل نیاز به ۸ ماه کلیک روزانه دارد و باید روزانه ۱۰ دقیقه وقت جهت درآمد زایی بگذارید.

انجام کلیک های روزانه

شرط اول برای موفقیت در سایت، انجام کلیک های روزانه است. پس سعی کنید همواره کلیک های روزانه خود را انجام دهید.

\جذب زیرمجموعه مستقیم

قدم بعدی که مهم ترین قدم و سودآورترین قدم برای شماست، جذب زیرمجموعه مستقیم است. فراموش نکنید که در تمام سایت های کلیکی جذب زیر مجموعه مستقیم، سودآورترین بخش کار می باشد.

در سایت لایف کلیک شما می توانید ۲۰۰۰ زیر مجموعه مستقیم جذب کنید. پس تمام تلاش خود را به کار بندید تا از تمام این پتانسیل استفاده کنید.

روش های متفاوت و خلاقانه‌ی زیادی برای جذب زیر مجموعه وجود دارد، که در زیر به ۴ مورد از اساسی ترین آن ها اشاره خواهیم کرد:

۱- وبلاگ یا سایتی داشته باشید و در یکی از نوشته های خود اقدام به توصیف سایت لایف کلیک نموده و لینک زیر مجموعه گیری خود را نیز در نوشته تان اضافه نمایید تا کاربران از طریق شما در سایت لایف کلیک عضو شده و زیرمجموعه شما شوند.

۲- لینک زیرمجموعه گیری خود را در گروه و کانال های پرطرفدار شبکه های مجازی مانند تلگرام، اینستاگرام و … قرار دهید.

۳- در سایت های دیگر (کلیکی، تبلیغاتی و … ) لینک زیر مجموعه گیری خود را ثبت کرده و به سایر کاربران دنیای اینترنت  نمایش دهید.

۴- لینک زیرمجموعه گیری خود را به همراه توضیحاتی درباره لایف کلیک به ایمیل افراد مختلف به صورت گروهی ارسال نمایید.

استفاده از درآمدهای کسب شده برای اجاره زیر مجموعه

این بخش را با یک مثال توضیح می دهم. در مثال زیر، درآمدی که شما از زیرمجموعه های مستقیم می توانید بدست آورید محاسبه نشده است. بنابراین حتی اگر در جذب زیر مجموعه مستقیم موفق نباشید، بازهم می توانید مسیر موفقیت را طی کنید. (البته با سرعتی کمتر).

شما با مشاهده آگهی ها روزی ۶۰ تومان بدست می آورید که در نتیجه آخر ماه ۱۸۰۰ تومان درآمد خواهید داشت.

با این مبلغ می توانید ۷ زیرمجموعه که هر کدام به مبلغ ۲۵۰ تومان است برای مدت ۳۰ روز اجاره نمایید.

۷ نفر هرکدام روزی ۱ کلیک ۱۰ تومانی انجام می دهند که درآمد شما بعد از ۳۰ روز از کلیک های آنان ۲۱۰۰ تومان می شود. در نتیجه در ماه دوم با ۵۰ تومان ماندگی از ماه اول و ۱۸۰۰ تومان درآمد ماهانه از کلیک های خودتان، مجموع پول شما ۳۹۵۰ تومان می شود.

در ماه سوم با ۳۹۵۰ تومان تعداد ۱۵ زیرمجموعه کرایه می کنید و ۲۰۰ تومان پس انداز می کنید. که درامد شما از این ۱۵ نفر می شود ۴۵۰۰ تومان و با ۱۸۰۰تومان کلیک های ماهانه شما و ۲۰۰ تومان ماندگی قبل می شود ۶۵۰۰ تومان در ماه سوم.

در ماه چهارم با ۶۵۰۰ تومان تعداد ۲۶ زیرمجموعه کرایه می کنید. که درامد شما از این۲۶ نفر می شود ۷۸۰۰ تومان و با ۱۸۰۰تومان کلیک های ماهانه شما می شود ۹۶۰۰ تومان در ماه چهارم.

در ماه پنجم با ۹۶۰۰ تومان تعداد ۳۸ زیرمجموعه کرایه می کنید و ۱۰۰ تومان پس انداز می کنید. که درامد شما از این ۳۸ نفر می شود ۱۱۴۰۰ تومان و با ۱۸۰۰تومان کلیک های ماهانه شما و ۱۰۰ تومان ماندگی قبل می شود ۱۳۳۰۰ تومان در ماه پنجم.

.

.

.

به همین شکل ادامه می دهید و با مبلغ دریافتی زیر مجموعه می خرید تا در نهایت در ماه بیست و چهارم موفق به اجاره ۲۰۰۰ زیرمجموعه و پس انداز ۸۲۶۰۰ تومان می شوید. بنابراین درآمد شما در این ماه برابر با ۶۸۴۴۰۰ تومان است.

در ماه بیست و پنجم ابتدا با پرداخت ۱۲۰۰۰۰ تومان کاربری خود را به لایف ارتقا می دهید. سپس با ۵۶۴۴۰۰ تومان باقیمانده، ۵۶۴ زیرمجموعه اجاره می کنید و ۴۰۰ تومان برای شما باقی خواهد ماند. درآمد شما از این ۵۶۴ نفر می شود ۶۷۶۸۰۰ تومان و با ۹۰۰۰ تومان کلیک های ماهانه شما و ۴۰۰ تومان ماندگی قبل می شود ۶۸۶۲۰۰ تومان در ماه بیست و پنجم.

تذکر: با توجه به ارتقا کاربری به لایف، به ازای هر کلیک خود ۵۰ تومان و برای هر کلیک زیر مجموعه اجاره ای ۴۰ تومان دریافت می کنید و سقف زیرمجموعه کرایه ای ۱۰۰۰۰ می شود. اما قیمت اجاره هر زیرمجموعه ۱۰۰۰ تومان خواهد شد.

در ماه بیست و ششم با ۶۸۶۲۰۰ تومان تعداد ۶۸۶ زیرمجموعه کرایه می کنید و ۲۰۰ تومان پس انداز می کنید. که درامد شما از این ۶۸۶ نفر می شود ۸۲۳۲۰۰ تومان و با ۹۰۰۰ تومان کلیک های ماهانه شما و ۲۰۰ تومان ماندگی قبل می شود ۸۳۲۴۰۰ تومان در ماه بیست و ششم.

دیگر کار بسیار آسان است و به راحتی می توانید همین مسیر را ادامه دهید. کافیست هر ماه زیر مجموعه های خود را افزایش دهید وهر سه ماه یکبار، کاربری لایف خود را تمدید نمایید.

هنگامی که زیرمجموعه های شما به ۱۰۰۰۰ برسد، درآمد شما ۱۲۰۰۰۰۰۰تومان خواهد شد و حداقل سود خالص شما در هرماه برابر با ۱۷۶۰۰۰۰ تومان است.

راهکاری برای کوتاه کردن مسیر رسیدن به درآمد مطلوب

حال اگر می خواهید این روند را به شدت کوتاه کنید و ظرف مدت اندکی به این درآمد برسید دو راه پیش رو دارید.

راهکار اول جذب زیر مجموعه مستقیم و فعال است که اگر در جذب زیرمجموعه موفق عمل کنید، می توانید ۲۴ ماه اول را حدودا ظرف ۶ ماه طی کنید. بنابراین تقریبا ظرف ۸ ماه می توانید به درآمدی که در ماه بیست و ششم ذکر شد، دست یابید.

راهکار دوم سرمایه گذاری در سایت است. به عنوان مثال در ابتدا با پرداخت ۵۰۰۰۰۰ تومان به سایت، ۲۰۰۰ زیرمجموعه برای خود اجاره نمایید و در حقیقت ۲۴ ماه اول را پشت سر بگذارید و ادامه مسیر را مانند توضیحات بالا طی نمایید.

نکته: این مساله را همواره به یاد داشته باشید که سودآورترین و امن ترین روش برای کسب درآمد از سایت های کلیکی استفاده از زیرمجموعه مستقیم است. بنابراین پیشنهاد میلیونر باش به شما راهکار اول و استفاده از زیرمجموعه مستقیم است.


جهت ثبت نام روی لینیک زیر کیلیک فرمایید وثبت نام کنید!!!!!!!!!!!.http://old.lifeclick.ir/includes/img/468x60.gif


درصورتی که موقع ثبت نام از شما کد معرف خواست کد:353768520را وارد فرمایید

نظرات  (۴۲)

۳۱ خرداد ۹۶ ، ۱۷:۲۸ لایف کیلیک
منتظر همراهی شما هستیم
**مدیریت**
۳۱ خرداد ۹۶ ، ۱۷:۲۹ لایف کیلیک
سوالات خودرا با ما در میان بگذارید کمتر از 24 ساعت پاسخ داده خواهد شد
۳۱ خرداد ۹۶ ، ۱۷:۳۳ لایف کیلیک
اگر به درامد بالا فکرمیکنید ثبت نام کنید
۳۱ خرداد ۹۶ ، ۱۷:۳۶ لایف کیلیک
منتظر چی هستی ثبت نام کن
سلام
من ثبت نام کردم قبلا الان ۱۰ روزه تا الان ۴هزارتومن پول جمع کردمامروز همسشو دادم زیر مجموعه راه کار خوبی دادید ممنون از سایت خوبتون
پاسخ:
انشاالله به بالاترین درامد برسی
۰۴ تیر ۹۶ ، ۱۹:۲۳ لایف کیلیک
کاربران این سایت هرروز زیاد میشه این سایت معتبربوده ومزایا خیلی خوبی داره 
اگربه صورت پیوسته کارکنید مطمئن باشیددرامدبالابب دارید
سلام
من ثبت نام کرد الان ۳روزه ۵۰۰تومان دراوردم ۲تا زیرمجموعه خریدم این بهترین سایت کیلیکی هست ممنون از مطلب خوبتون تشکر
پاسخ:
بهترین ها را ارزو میکنم براتون
منم امروز ثبت نام کردم به نظر من بهترین سایت درآمد زایی چون خیلی محیط ساده ایی داره وسود بهتری به زیر مجموعه های اجاره ایی میده
پاسخ:
دقیقا درست میفرمایید سایت از نظر خیلی ها بروز ترین سایت درامد زایی در ایران حساب میشه
۱۳ تیر ۹۶ ، ۲۰:۲۵ پسر آریایی
من ۷ماهه تو این سایتم الان ماهیانه ۱۴۰۰درامدمه ولی من همون اول کار با پنجاه هزارتومن زیرمجموعه خریدم 
۱۴ تیر ۹۶ ، ۰۸:۲۵ پلیس روسیه
من دوماهه فعالم درامد خوبی داره
سلام
پرداخت هم داره 
پاسخ:
بله اثبات پرداختی داره من ماهیانه 3میلیون درامدمه
سلام  ثبت نام کردم کی پولدار میشم خخخخخخخخخخخخخخ
۱۴ تیر ۹۶ ، ۱۹:۱۲ من ترکم افتخار میکنم
سایت خوبیه من توی سایت های اینترنتی زیاد فعالیت داشتم مثل توباکس پرفکت مانی جرقه ایرانی و...هرسایتی که فکر کنی ولی لایف کلیک خیلی معتبر تره وپرداخت هم داره من تغریبا 1ساله تو این سایتم  من تو مشهدزندگی میکنم اینا تو مشهددفتر دارن
من نیمیدونم ثبت نام کنم نکنم  خلاصه فکرشو میکنم امتحانش بد نیست
۱۴ تیر ۹۶ ، ۱۹:۲۳ لایف کیلیک
باسلام
خدمت دوستانی که کامنت میزارن تشکر میکنم که نظراتتون رو میدین کسانی که ایمیل میدن میگن سایت معتبری یا اعتماد ندارن میتونن ادرس سایت اصلی رو توی ستاد ساماندی وارد واستعلام بگیرن این سایت متعلق به محمدباقرجلایی براتیان توی مشهد هم دفتر داره وکامل قانونی وبا چندتا شرکت بزرگ قرارداد داره وپروژهای بزرگی رو گرفته که داره کارمیکنه وسود خوبی به کاربران سایت میده امکان سرمایه گذاری داره وزیرمجموعه گیری تا 10هزارتا من 8هزارتا زیرمجموعه دارم وپول هایی کهتوی سایت سرمایه گذاری کردمه ماهیانه بیش از 3میلیون درامدمه پس شما هم میتونید فرصتو از دست ندهید
باتشکر
پشتیبانی
من که بیکارم لاقل برم تواین سایت  روزی ۵دقه چیزی نیست ما ۲۴یاعت الافیم 
این بهترین سایته که دیدم
۲۱ تیر ۹۶ ، ۱۰:۱۵ مهران سیستم
این سایت من دوماهه داخلش فعالم برعکس سایت های دیگه واقعا قابل اطمینان وسود خوبی میده من هنوز برداشت نکردم وهی دارم پولمو توخودسایت سرمایه گداری میکنم تا به بالاترین درامد برسم
۲۱ تیر ۹۶ ، ۱۰:۲۳ لایف کیلیک
باسلام
بعضی ازدوستان مرتبط پیام میدن که روی لینک ثبت نام کلیک میکنن باز نیمیشه این لینیک هیچ مشکلی نداره اگرباز نشد ساعتی دیگرروی لینک کلیک کنید تاباز شه به علت شلوغی زیاده چون هرروز تعدادزیادی ثبت نام میکنن سرورشلوغ میشه بهتره درساعتی مثل بدازظهرهایاشب شروع به ثبت نام کنید ظهرها هم سرور سایت خلوط ترمیشه وبهتره وراحت ترمیتونید کارکنید
باتشکر
باماهمراه باشید
سایت خوبیه
۲۴ تیر ۹۶ ، ۱۹:۱۶ یه مرد خاص
من 10 میلیون داشتم یه پراید میخریدم باش مسافرکشی میکردم
من ثبت نام کردم حالا باید چکار کنم
پاسخ:
روی آگهی های کلیکی کلیک کنید وکسب درآمد کنید .
بدک نیست واسه ما خوبه ینی این واس ماس
SALAM MAN ASHGH IN SAYTAM
۳۰ تیر ۹۶ ، ۱۱:۱۰ لایف کیلیک
باسلام
ممنون از نظراتتون
باتشکر
مدیریت سایت
عالیه
پاسخ:
بله که عالیه
من خیلی وقته ثبت نام کردمه
برای شغل دوم عالیه
۳۰ تیر ۹۶ ، ۱۱:۲۳ لایفففففففففففففففففففففف
لایففففففففففففففففففی ها سلام
بااینکه یه وبلاگه ولی خیلی خوب جهت معرفی سایت اصلی توضیح داده
سلام
من بهتون  قول میدم ادم زحمت کش همیشه برنده است

کی حوصله داره هروز کلیک کنه
پاسخ:
نون دراوردن هم زحمت داره
من توی این ماه یک میلیون جهارصد برداشت داشتم
موفقیت
موفقیت در سایت لایف کلیک کاملا تضمینیه من ماهی 600درامدمه
مطالب خوبی دارین

HOW MUCH

خوبه
من با سایت های کلیکی کارکردمه

سایت خوبیه

عالیه
من کار کردمه عالیه

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی